Батарейки 675 

для слухових апаратів

Доставка за
1 день

Оплата при отриманні

Гарантія повернення 14 днів

Економія
до 45 %

Безкоштовна доставка

від 250 грн.

Постійні клієнти

у 478 містах

675 - самий великий вид елемента живлення, який застосовують у СА. Підійдуть для потужних і супер потужних моделей завушних СА. У назві такого слухового апарата як правило присутні латинські P, SP, XP – що розшифровується як «Потужний» «Супер потужний» і «Екстра потужний». Наявність цих аббревіатур вказує на такий розмір батарей.

У нас є батарейки цього розміру трьох виробників. Ціна від 50 грн. 

 

Скільки працює.

Розміри корпуса потужних слухових апаратів дозволяють застосовувати досить велику і ємну батарейку. Не дивлячись на те, що такий слуховий апарат має більш високе споживання струму, ємності в 650 мАч вистачає на 18-25 днів регулярного носіння. Тут ви знайдете додаткову інформацію про роботу елементів живлення для СА.

 

Розмір та відмінності.

- На упаковці є відповідний номер.

- Блістер помічений синім кольором.

- Батарейка має розміри: Ширина: 11,54 мм
Висота: 5,28 мм

- Зверніться – ми допоможемо підібрати

 

PR 44 – таке позначення також може зустрічатись

на елементах живлення слухового апарата.

Це ті ж батарейки 675 (альтернативне позначення).

Звертайте увагу на цільове призначення.

Батарейка подібного розміру може бути різного цільового призначення - наприклад, для годинників. Батарейки для годинників мають ідентичні габарити і схожі по зовнішньому вигляду, що призводить до їхнього помилкового застосування в СА. Такі елементи живлення не призначені для слухового апарата и можуть призвести до його поломки. Не купуйте батарейки на раскладках чи поштучно, звертайте увагу на цільове призначення - його обов'язково вказують на упаковці.